6:47 μ.μ.
0
Ξεκινάμε με τον αγώνα της ΑΕΚ Κρανιδίου που έδωσε στον Πόρο με την τοπική ομάδα για τον 7ο όμιλο του περιφερειακού.. Το τελικό σκορ ήταν 0-0 σε ένα αγώνα που η τοπική ομάδα ήθελε πιο πολλή για να κάνει την πρώτη του νίκη.
Στο τοπικό πρωτάθλημα και για τον πρώτο όμιλο της πρώτης κατηγορίας ο Ερμής Ερμιόνης πέρασε άνετα από την Δαλαμανάρα  κερδίζοντας τον τοπικό Πανιώνιο με σκορ 2-0.Χαρακτηριστικό είναι ότι τα δύο γκολ μπήκαν στο τελευταίο λεπτό των δύο ημιχρόνων. Στο 45 ο Κέλλης έκανε το 0-1 και στο 93 ο Πλατανίτης έκανε το 0-2.Στήν Λυρκεία οι Σπέτσες και ο Λυγκεύς έμειναν στο φτωχό 0-0 ενώ στο Πορτοχέλι ο Αργοναύτης Νέας Κίου υποχρέωσε την τοπική ομάδα σε ήττα με σκορ 3-2.Ο Αργοναύτης προηγήθηκε με 3-0 χάρη σε τρία γκολ πoυ πέτυχαν ο Κάπλατζης στο 26 ο Κουριώτης στο 50 και ο Κυριαζής στο 53.Για το Πορτοχέλι τα γκολ έβαλαν ο Ζαραφωνίτης στο 63 το 1-3 και στο 87 το τελικό 2-3.
Για τον δεύτερο όμιλο η Κοιλάδα συνέτριψε την ΑΕΚ Αργους με σκορ 6-2.Μεγάλος πρωταγωνιστής ο Κούσης που πέτυχε τέσσερα γκολ. Το σκορ στο 28 λεπτό του ημιχρόνου ήταν 5-1.Τα γκολ πέτυχαν ο Κούσης στο 1, 16,28 και 82 ο Παναγιώτης Μέγας στο 11 και 24.Το γκολ της ΑΕΚ πέτυχε ο Γάτσιος στο 26 και το 47.Τέλος στο ουδέτερο της Ερμιόνης η ομάδα της Ύδρα διέσυρε τον Ποσειδώνα Διδύμων κερδίζοντας τον με 4-1.Τα γκολ για την Ύδρα πέτυχαν στο 42 ο Καλαφάτης στο 56 ο Μπαρκατσας στο 78 ο Σκαρπινάκης και στο 90 ο Κανάτσο. Για τα Δίδυμα μείωσε ο Προσίλης στο 60 με πέναλτι.
Για την Β κατηγορία και τον δεύτερο όμιλο η Θερμησία κέρδισε με 5-1 εκτός έδρας την Αριζόνα. Τα γκολ για την Θερμησία Ο Παναγιωτακόπουλος στο 10 Ο Σχοινάς στο 26 και στο 62 ο Κοροντίνης στο 78 και ο Μποζινάκης στο 86.Για την Αριζόνα μείωσε ο Πασσιάς στο 67 σε 1-3.