4:21 μ.μ.
0

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

Υποψήφιος Δήμαρχος ΣΦΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ


Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Α. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑ ΕΡΜΙΟΝΗΣ


1.      ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ    
2.      ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (Άρης) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   
3.      ΔΗΜΙΖΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ (Αργυρώ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  
4.      ΚΕΡΕΜΕΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ     
5.      ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Μαντάς) του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 
6.      ΜΗΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Χρυσούλης)  του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   
7.      ΜΠΟΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   
8.      ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Οδηγός) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
9.      ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (τέως Πρόεδρος)  του ΗΛΙΑ 
10.  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΝΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  
11.  ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ – ΛΑΜΠΑΤΟΥ ΘΕΟΔΟΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ 
12.  ΤΣΙΡΝΑ – ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΧΡΥΣΗ του ΙΩΑΝΝΗ    

Β. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
1.      ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
2.      ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ       
3.      ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4.      ΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ  
5.      ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  
6.      ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (Έλντα) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7.      ΚΑΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (Ζημιάς) του ΧΡΗΣΤΟΥ
8.      ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  
9.      ΚΟΝΤΟΒΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10.  ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ   
11.  ΚΟΤΣΟΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ 
12.  ΚΡΟΥΜΠΟΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
13.  ΛΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 
14.  ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  
15.  ΜΕΞΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΜΑΝΘΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   
16.  ΜΠΙΜΠΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ  
17.  ΜΠΡΟΥΣΤΑ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   
18.  ΝΤΟΥΒΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΕΜΟΣ) του ΜΕΛΕΤΗ  
19.  ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  
20.  ΡΟΥΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
21.  ΣΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
22.  ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  
23.  ΣΚΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (Άρης) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  
24.  ΣΤΡΙΓΚΟΥ - ΦΩΣΤΙΝΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ  
25.  ΤΖΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
26.  ΤΟΔΩΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  
27.  ΤΡΙΓΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΤΕΛΗ  
28.  ΤΣΙΑΜΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
29.  ΦΩΣΤΙΝΗ - ΠΟΥΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (Κέλλυ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ  



Υοψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικών Κοινοτήτων
Α. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
1.      ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  
2.      ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΛΟΥΜΟΥΣΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  
3.      ΛΟΥΜΟΥΣΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Σούλης )του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
4.      ΜΑΡΟΓΙΑΝΝΗ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 
5.      ΜΕΞΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Πότης) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  
6.      ΤΣΕΓΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 



Β. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
1.      ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ  
2.      ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 
3.      ΚΑΡΑΚΑΛΟΥ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 
4.      ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 
  1. ΛΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
6.      ΤΣΙΡΤΣΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (Γούμενος) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   


Γ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ
1.      ΒΑΡΣΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΕΡΕΤΗ ΕΛΕΝΗ (Ελίνα) του ΛΕΑΝΔΡΟΥ 
2.      ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ 
3.      ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 
4.      ΜΕΞΗ – ΜΑΛΑΜΑ ΤΟΥΛΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 
5.      ΤΣΙΡΤΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 
6.      ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ 


Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικών Κοινοτήτων
Α. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΙΔΥΜΩΝ
1.      ΒΟΓΚΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2.      ΔΑΓΡΕΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
3.      ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
4.      ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

Β. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
1.      ΔΑΓΡΕ – ΚΑΛΛΙΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΕΔΕ 
2.      ΔΕΣΤΕΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
3.      ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  
4.      ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  


Γ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΘΕΡΜΗΣΙΑΣ
1.      ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 
2.      ΚΑΤΣΑΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
3.      ΠΡΑΧΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  
4.      ΠΡΑΧΑΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

Δ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
1.      ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
2.      ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 
3.      ΣΤΑΠΑ – ΜΠΟΛΛΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΩΜΑ 
4.      ΦΛΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  


 Ε. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΟΥΡΝΩΝ
1.      ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΣΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
2.      ΔΗΜΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 
3.      ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (Ντίνα) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 
4.      ΠΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ